Головна

Колесник Олександр

Колесник Олександр Костянтинович - начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань у Рівненській області.

Народився 7 січня 1957 року у с.Шпанів Рівненського району Рівненської області. За гороскопом Козеріг, в житті реаліст, вміє і любити і працювати. Своєю наполегливістю і надзвичайною працелюбністю крок за кроком долає життєві перешкоди.

Дружина - Колесник (Гавриленко) Людмила Володимирівна, заступник начальника відділу обласного центру зайнятості. Має сина Андрія.

Освіта вища, закінчив Український інститут інженерів водного господарства. Свій трудовий шлях розпочав у 1979 році майстром Ужгородської ПМК № 192 тресту "Закарпаттяводбуд". Працював старшим інженером тресту "Ровносільбуд" (1983-1985р.р.), старшим інженером з охорони праці Рівненського домобудівного комбінату (1986-1989р.р.). Приймав участь у будівництві житлових будинків в селі Вільно Макарівського району Київської області для потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильній АЕС (1986р.), а також під його керівництвом аварійно-рятувальна група тресту "Ровнопромбуд" ліквідовувала наслідки землетрусу у Вірменії, в містах Співак та Ленінакан (грудень 1988р.) Також працював головним диспетчером та інженером з охорони праці Рівненського виробничого об'єднання "Агробудіндустрія" (1989-1993р.р.), державним інспектором з охорони праці на будівництві Рівненської державної інспекції з охорони праці (1993-1994р.р.). З 1995 року (з часу створення) і до 2001 року очолював державне підприємство "Рівненський експертно-технічний центр Держнаглядохоронпраці України".

З перших днів становлення очолює управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань у Рівненській області.

Нагороджений відзнакою державного комітету Держнаглядохоронпраці України "За доблесну службу" (1999р.), Медаллю Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України - «За особистий внесок у розвиток соціального страхування» (2009р.), Подякою Міністерства праці та соціальної політики України (2003р.), неодноразово подяками виконавчої дирекції Фонду СНВ за сумлінну працю та вагомий внесок у справу становлення Фонду і захисту прав та інтересів потерпілих на виробництві, а також грамотами Рівненської ОДА (2006р.), обласної ради (2006р.) та Федерації профспілок Рівненської області (2007р.).

Захоплюється спідвеєм, рибалкою. Девіз життя: "Допомагати людям".