- Наші краяни -

Поровський Микола Іванович

Микола Іванович Поровський народився 20 червня 1956 року в селі Заріцьк. Народний депутат України 1-го, 2-го та 4-го скликань Верховної Ради України. Голова Республіканської Християнської Партії.

Жодна всеукраїнська політична акція не обійшлася без Миколи Поровського. Як голова координаційної ради РУХу взяв на себе відповідальність за проведення акцій НРУ в усіх регіонах України, зокрема Ланцюга Злуки, Свята Козацької слави. Натхнення, енергія, продукування нових ідей супроводжують цю ініціативну людину.

Микола Поровський сумлінно ставиться до своїх депутатських обов’язків, в його виступах часто звучать цитати із праць відомих філософів, політиків, науковців. Публіцистика – це ще одна нива, на якій трудиться М.Поровський. Привертають до себе увагу його ґрунтовні статті з державного будівництва.

Микола Поровський – автор книг «Забутий заповіт борцям за Україну» (1996), «Политический утюг, который история забыла выключить» (1997), «Розповідь про горіння» (1999), «І бурею битва гриміла» (2007), «Ключ від вершин» (2008).

Портрет цієї колоритної людини був би неповний, якби не згадати, що Микола Іванович чудово співає, грає на гітарі, любить гори і займається альпінізмом та гірськими лижами – слаломом, пише оповідання й повісті.

Микола Іванович зустрічається з молоддю села Малий Шпаків, проводить презентацію своїх творів у школі , не забуває подарувати свої книги сільській бібліотеці.