- Обдаровані діти -

Давидюк Таня

Давидюк Таня навчається у 9 класі Малошпаківської ЗОШ 1-111 ступенів, завжди привітна і життєрадісна дівчинка. Навчається на відмінно, має багато друзів. Таня відрізняється від своїх однокласників дуже серйозним ставленням до навчання, старанно готується до уроків, багато читає позакласної літератури. Природна допитливість проявляється у знаннях і вмінні орієнтуватися в інформації з різних сфер суспільної діяльності. Таня – талановита дівчинка, вона гарно малює, чудово співає, танцює, але особливо гарно у неї пишуться вірші. В першу чергу Таня довіряє прочитати свої сокровенні рядочки дитячої лірики класному керівнику. В неї є вірші і на серйозні теми, такі як любов, дружба, природа.

Таня активна учасниця масових заходів, що проходять в бібліотеці. Зокрема до Всеукраїнського тижня дитячого читання вона написала вірш «Книжка».

Яка цікава книжка!
Тут на малюнку мишка,
кущі й дерева,
а там казка про лева.
Ось і оповідання,
до нього запитання
є про моря й океани,
а ще віршик про новенькі сани,
приказки, прислів’я,
ще й різні повір’я.
Є про дощик, зливу,
хмарку сиву-сиву.
Про ясне сонце,
мережене віконце.
Прочитаєш ти про все,
книги люблю над усе!

Однокласники пишаються, що навчаються разом з Танею. Бажають їй здоров’я, натхнення і високих творчих злетів.


Шестаковська Аня

Шестаковська Аня народилася в селі Малий Шпаків, навчається у восьмому класі. Має покладистий характер, відповідальна, скромна, ввічлива, товариська дівчина. Гарно вчиться, має тонке почуття гумору, постійний редактор шкільної стінгазети. У вільний від навчання час Аня допомагає бабусі та мамі, відомим майстрам, вбирати весільні короваї.. Акуратність, терпіння, посидючість, вміння малювати допомагають Ані у її найбільшому захопленні – створювати композиції дерев, квітів з бісеру.


Роботи Ані >>>Шевчук Микола

Коля Шевчук навчається у 10 класі, один із кращих учнів, товариський, тому у нього багато друзів. Є у Миколки одна прикметна особливість – він захоплюється ліпленням із пластиліну різної сільськогосподарської техніки. Найкраще йому вдаються трактори, комбайни, автомобілі, сівалки та інший реманент. Роботи із пластиліну хлопчик старається зробити дуже схожими на справжні. Учні молодших класів були в захопленні від робіт Миколки після того, як подивилися виставку його виробів.Роботи Миколи >>>Шевчук Оля

Шевчук Оля живе в селі Малий Шпаків та навчається в 4 класі. Дівчинка дуже товариська, комунікабельна, має багато друзів.
Улюблені справи Олі – це ліпити, малювати, моделювати та шити одяг для своїх ляльок.
Найбільше Оля любить котів. Є у не живі улюбленці. Маючи гарну уяву дівчинка малює та ліпить з пластиліну котиків, кожен з яких має своє ім’я.Роботи Ольги >>>