- Наші краяни -

Якимчук Світдана Никанорівна

Якимчук Світлана Никанорівна народилася 30 листопада 1958 року в селі Малий Шпаків.

Закінчила Рівненське Державне музичне училище, Львівську консерваторію ім.. М. В. Лисенка. Працює з аматорськими та навчальними колективами. З 1984-1995 керівник хору міського палацу культури «Хімік»(Дипломант другого обласного огляду-конкурсу хорових колективів ім.. М. Д. Леонтовича). У1992 році колектив отримав звання «Народний самодіяльний».

З 2001 року і дотепер - керівник Народного самодіяльного хору села Малий Шпаків.

З 1988 року викладач кафедри хорового диригування Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету. Автор навчальних програм з фахових дисциплін, методичної літератури та навчального посібника «Грані педагогічної майстерності» 9у співавторстві). Учасник багатьох наукових і практичних конференцій, про що свідчать публікації в різних виданнях.

Проводить громадську роботу в загальноосвітніх закладах міста Рівне. Член Рівненської громадської організації «Жінки України», переможець міського конкурсу «Жінка 2002 року».

У 2003 році вийшов з друку навчальний посібник С.Н.Якимчук «Методика музичного виховання», в якому розкрито закономірності та принципи музичного навчання і виховання дітей, основи методики музично-освітньої роботи з учнями, подано необхідні довідково-інформаційні матеріали.