Дитячі організації

Дитячо-юнацька організація «Рід»

«Для виховання потрібний невеликий час,
а розумне використання малого часу»
- слова
великого педагога А.С. Макаренка.

Захопливо і корисно провести час поза шкільними уроками допомагає участь дітей в дитячих та юнацьких організаціях.

У Квасилівському НВК «Школа-ліцей» цьому сприяє дитяча організація «Рід». Це добровільне об’єднання учнів віком від 6 до 18 років, що ґрунтується на використанні культурних та освітніх здобутків, традицій нашого народу, розвиток творчого потенціалу.

Метою організації є діяльність, спрямована на реалізацію творчих здібностей, задоволення власних інтересів та соціальне становлення як повноправних членів суспільства. Завдання та діяльність організації спрямовані на об’єднанні дітей з метою залучення їх до корисних справ, вивчення культурних традицій українського народу, до охорони природи рідного краю.

Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування в школі – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає змогу учням відчути себе «справжніми господарями» школи і разом з тим зрозуміти, наскільки це важливо – організувати роботу, брати 6на себе відповідальність, приймати рішення.

Ось вже два роки учнівське самоврядування в Квасилівському НВК «школа-ліцей» представляє команда лідерів «Нова генерація». Засновником та головним натхненником є педагог-організатор Говорадло Світлана Адамівна, яка вміє стимулювати та захопити учнів. «Нова генерація» прагне зробити шкільне життя цікавим та різноманітним, допомагає учням реалізувати нові ідеї, сприяє вихованню самостійної, творчої, енергійної молоді, що відповідає вимогам нового часу.

Команда лідерів презентувала органи учнівського самоврядування Квасилівського НВК «Школа-ліцей» на районному конкурсі в травні 2008 року, що проходив на базі Обарівської ЗОШ.

9 вересня 2010 року у Квасилівському НВК «школа-ліцей» пройшли вибори голів комісій учнівського самоврядування. Учнівське самоврядування є там, де учні відчувають відповідальність за події, що відбуваються у школі, де виявляють ініціативу та творчість у вдосконаленні шкільного життя.

На сьогодні є важливою підтримка учнів, які бажають використовувати свою енергію та запал заради інших, мають організаторські здібності, усвідомлюють себе потенційними лідерами, можуть проводити громадську роботу. Саме тому вибори стали показником демократичних відносин у школі.

Посаду голови навчальної комісії виборола Собчук Софія, учениця 11-Б класу, голови господарчо-побутової комісії – Кушнір Тетяна (10-А клас), культурно-масової комісії – Лукашевська Анастасія (10-Б клас), комісії дисципліни та порядку – Хоцик Сергій (11-А клас), спортивно-масової комісії – Шульжук Василь (11-В клас).

Дитячий клуб «Обереги»

Кілька років у Квасилівському НВК «Школа-ліцей» існує дитяча студія «Обереги», що створена на основі Міжнародного проекту роботи канадських «4-Н» клубів. Засновниками клубу є вчителі української мови та літератури Ярута М. Х. та Єрчик О. В.

На своїх заняттях учні вивчають обереги українського народу, їх символіку та виготовляють цікаві й оригінальні композиції, їх символіку та виготовляють цікаві й оригінальні композиції. Виставки учнівських робіт проходили в селищі і за його межами. У Квасилівському НВК неодноразово побували представники канадських «4-Н» клубів, які ознайомлювались з роботами учнів та обмінювалися досвідом.